Kontakt

Stupite u kontakt s nama!

Telefon

Pozovite nas već danas!

Email

Odgovorit ćemo Vam u roku od 30 minuta.

Adresa

Nadbiskupa Čule bb, Mostar 88000
Bosna i Hercegovina

Direktor: Ivana Prskalo

+387 63 637 056
ivana@cos-bh.eu

Julijana Čule

HR Manager

+387 63 697 782
julijana@cos-bh.eu

Ivan Vrdoljak

HR Manager

+387 63 422 898
ivan@cos-bh.eu

Daniela Ljubić

HR Manager

+387 63 563 970
daniela@cos-bh.eu

Emina Sitnić

HR Manager

+387 63 697 870
emina@cos-bh.eu

Iva Marija Puljić

Sales Manager

+387 63 778 544
iva@cos-bh.eu

Ajla Deronja

Marketing Manager

+387 63 797 319
ajla@cos-bh.eu

Anđelo Musa

HR Manager

+387 63 697 870
emina@cos-bh.eu

Azra Deronja

HR Manager

+387 63 778 544
azra@cos-bh.eu

Almin Sitnić

Team Leader i HR Manager

+387 63 778 544
almin@cos-bh.eu

Lejla Karabeg

HR Manager

+387 63 778 544
lejla@cos-bh.eu

Ostavite Vaše podatke

i mi ćemo Vam se odmah javiti.